banner banner banner banner banner banner

9. Žilinská pirueta

Cez víkend vycestovala do Žiliny iba hŕstka našich pretekárov, keďže značnú časť skolila choroba. V piatok prešla náročnými testami Magdalénka Jančovičová, Ninka Stopová a Katka Drnzíková.
V sobotu a v nedeľu sa rozbehol kolotoč nacvičených jázd. Patrícia E.Černíková sa umiestnila na 7.mieste v kategórií mladších žiačok. Za nádeje 10 nás reprezentovala Katka Drnzíková , ktorá skončila na 8.mieste a Ninka Stopová na 15.mieste. Veronika Vatralová sa umiestnila na 16.mieste v kategorií Nádeje 9.
V Žiline sa predstavili aj pretekárky v Interpretačnom korčuľovaní. Za IK staršie gold 4. miesto získala Katarína Kleštincová a za IK mladšie nám Rebecca Mániová vybojovala krásne 3.miesto a Kira Kratochvílová 6.miesto.
14.02.2018 | renata

MSR juniorov a staršieho žiactva

Prvý februárový víkend sme sa sústredili na naše dievčatá, ktoré sa prebojovali až na Majstrovstvá SR.
Ešte len 10 ročná Patrícia sa po úspešnom splnení testov SKRZ (ako jediná v jej kategórií ml.ž.11) kvalifikovala aj na MS SR Starších žiačok, kde v priateľskom boji so 17 najlepšími dievčatami vybojovala 9.miesto.
Katka Stračárová zajazdila veľmi pekne obe jazdy, technické prvky zvládla výborne na level 3. Umiestnila sa na 8.mieste.
Patrícia Lincmaierová sa umiestnila na 18.mieste aj keď čisto odjazdila krátky program.
"Bramboračka u Štefankových" - Lucka zanechala obecenstvo v nemom úžase po krásne choreograficky zvládnutých jazdách. Prvým rokom Juniorka dosiahla na MS úžasné 4.miesto.
Lucka Šurmanová - nádejná hokejistka v trblietkach reprezentovala v kategórií Junioriek a umiestnila sa na 14.mieste.
Jediný zástupca mužského rodu nášho klubu Simon Fukas sa na týchto MS predstavil so svojou partnerkou Terezkou v kategórií sportové dvojice Novices a umiestnili sa na 1.mieste.
08.02.2018 | renata

Ice Cup Brezno 2018

Najlepší výsledok si na pretekoch v Brezne pripísala Katka Drnzíková, v kategórií Nádeje 10, kde získala 33,32 bodov, čo stačilo na 3.miesto. V tej istej kategórií si zvýšila osobné skóre Ninka Stopová, ktorá skončila na 9.mieste. Na druhom mieste sa umiestnil Dominik Drnzík. Prvé miesto patrí v kategórií IK Alexandre Pindjákovej. Veronika Vátralová sa umiestnila na 12.mieste. V kategórií basic mladšie sme mali dvojité zastúpenie, dvanásty bol Bennet Bočkay a šestnásta Lea Lauková. Šieste miesto obsadila medzi mladšími žiačkami Patrícia E. Černíková a desiata bola Natálka Šupková.
05.02.2018 | renata