banner

2% zo svojich daní pre naše Občianske združenie HK NITRA Kraso

2% zo svojich daní pre naše Občianske združenie HK NITRA Kraso

Vážení a milí nadšenci korčuľovania,

pred pár dňami sme spoločne úspešne ukončili ďalší ročník obľúbenej školy korčuľovania. Sme nesmierne vďační, že ste sa aj tento rok opäť rozhodli pre našu školu.

S radosťou spolu s Vami sledujeme pokroky Vašich detí, ktoré počas štyroch mesiacov na ľade dosahujú. V mene výboru HK NITRA Kraso by sme touto cestou chceli poďakovať Vám, rodičom, že svoje deti podporujete v ich športovom rozvoji, ďakujeme Vašim deťom za ich vytrvalosť a nadšenie, ktoré na tréningy prinášajú, a v neposlednom rade ďakujeme našim výborným trénerom. Naši tréneri sú srdcom našej školy korčuľovania, a sú to práve oni, komu vďačíme za jej úspech. O Vaše deti sa na ľade počas štyroch mesiacov, pod vedením našej vždy usmiatej trénerky Marcely Sitárovej starali nasledovní tréneri: Lenka Dankovičová, Katarína Kratochvílová, Patrícia Petráková, Kristína Keleová, Alexandra Pindjaková, Klára Mikulová, Izabela Frišová, Ingrid Reptíková, Alojz Vencelík, Sofia Michalčíková.
Tento ročník školy korčuľovania je za nami, ale my už pre Vás pripravujeme ten nový! Ak by ste nám chceli pomôcť, môžete tak urobiť darovaním 2% zo svojich daní pre naše Občianske združenie HK NITRA Kraso. Vopred Vám ďakujeme.
Tešíme sa na Vás a Vaše deti opäť v novembri.
       Výbor  HK NITRA Kraso